Červen 2011

Přechod

3. června 2011 v 23:17 | Mandaero
Tak máme pro vás skvělou novinku sice s drobným zpožděním ale přece. Už i ta malá hrstka posledních 2 lidí, tedy já a Orgon sme přešli pod Fanatiky. Jednak to ulehčí přihlašování na akce, druhak to určitě pomůže akcím jak jejich tak našim a třeťak to semkne další hráče v Karlovarském kraji. Další novinkou jest, že se v našem kraji objevila další aktivní skupina nesoucí honosný název Kledba Dobrého Draka tedy zkratka KDD. Nebojte však, sem budou stále přicházet nějaké ty novinky i když do časů budoucích se přesune Tamboria přímo na stránky fanatiků. Musím také upozornit na konání 1. ročníku larpu Lothlorien z dílny KDD kam se chystá velká část karlovarských hráčů a vypadá to moc slibně.

Budu se na vás těšit na nějaké akci, Mandaero.

Registrace - životopis

3. června 2011 v 0:17 | Mandaero
Registrace je oficiálně ohlášena právě teď, datum akce se, doufám už naposled, ustanovilo na 15.-16.července. Prosím o poslání přihlášky nejdéle do 10. července. Do přihlášky uveďtě věk, skupinu (pokud v žádné nejste tak toto vynechejte) a jestli jedete na oba dny nebo jen na jeden z nich (upřesnit jaký) a životopis, ke kterému se vyjádřím níže.

Každá postava začíná úplně stejně a až na místě dostane přidělené herní předměty a nějaké dokumenty podle životopisu. Životopis by měl obsahovat jméno postavy, odkud postava pochází, jaké rasy je, fyzické propozice (talent na něco/nešika na něco), psychické propozice (povaha), co postava v kraji pohledává a cíle postavy, které si chce ve hře splnit.
Schopnosti budou letos dělané tak, že každá schopnost bude udělána na kartičku a ty se hráčům budou dávat až na místě. Schopnosti přidělíme s ohledem na životopis, rasu a psychické propozice.

Příklad přihlášky:
Věk: 23
Skupina: Fanatici
Účast: Jeden den - 15. pátek

Životopis: Jméno postavy: Ferdinand Gastronomus
Rasa: Člověk
Původ postavy: Postava přichází z hlavního města tamborie Gardionu, kde žila dlouhých 20 let. Putovala napříč celým kontinentem s karavanou orků, ke které se připojil se svými přáteli.
Se svými přáteli se vyžívali v míchání všmožných lektvarů, neboť jeho přátelé studovali na universální akademii bratrů Gawanů. Díky tomu si i do dnes pamatuju základy chemie a ještě by dokázal i nějaký ten lektvar rozpoznat popřípadě namíchat. Od orků se velmi dobře naučil vydržet o hladu i dlouhé týdny. V hlavním městě kde bydlel prodával na trhu všemožné tesařské práce svého otce a to ho vyškolilo v oboru smlouvání. Nikdy se však nesetkal s pořádnou řekou a tak neumí plavat jako značná část nové generace která hnila jen ve městě. A ani v boji není nijak zvlášt vytříben, taky kde by to vzal, když otec je tesař, matka švadlena a město celou dobu jeho života bylo v bezpečí. Ferdinand má skvělý humor a bohužel i velký mluvka což často leze na nervy. Nesnáší jakou koliv křivdu vůči své osobě a ještě více, když ho někdo ošidí v obchodování. V životě si vystačí s málem a je velmi nenáročný. Občas na něj příjde jeho klasická náladovost a to s ním pak naopak není vůbec žádná řeč. Do kraje přichází za svým bratrem který sem přijel za prací a údajně zde má žít i se svou novou rodinou.
Cíle: Najít bratra; usadit se zde i se svými přáteli; poznat dosud nepoznané.

Tak takhle nějak by to mohlo vypadat. Registrace tedy posílejte na emailovou schránku Tamboria@seznam.cz