Tamboria 2 - Podrobnosti

11. prosince 2010 v 12:50 | Mandaero |  LARP Tamboria
Sem budu postupem času přidávat informace.

O co jde: LARP s tématikou fantasy. Hraje se na novém zatím neprobádaném kontinentu, kam se hrnou stále noví a noví obyvatelé z různých zemí a různých ras. Letošní díl konkrétněji o budování nové vesnice, při cestě na jih. Postavy přicházejí do úplně nového kraje, kde to chtějí osídlit a aby se později mohli vidat dále na jih.
Klademe důraz především na roleplaying. Kostými stačí alespoň základní, jakožto tunika a nějaké látkové kalhoty přírodního odstínu (hnědá, černá) nebo pokuď jste už osřtílenější hráč, tak aby kostým řádně seděl k součastnosti postavy a měl své opodstatnění proč je takový jaký je.

Kdo: Zatím Mandaero, Orgon, Celadrius (Fanatik) a Tanriel, jakožto pevné vymýšlecí jádro. Jestli to bude rozděleno stejně jako loni, tak o příběh se bude starat především Celadrius a lehce mu s tím pomůžou Orgon s Tanrielem. Já se postarám o veškeré lokace a samozřejmě udělám pár postav do světa. Pár postav nám ke všemu údivu přežilo i z prvního dílu. Pravidla tentokrát nejspíše nezůstanou jen na Celadriovi a pořešíme je všichni, aby nedošlo k některým nevyváženostem, které se občas vyskytovaly v prvním dílu. Dále cépkařit nám budou, krom výše zmíněných, Astralien a Raven (oba Fanatici), účastníci minulého ročníku si je můžou pamatovat jako nekromanta Daraxe a čarodejnici Besanu.

Kdy: 15-16.7.2011

Kde: Kousek za Karlovými Vary, po proudu řeky Ohře, Kemp Hubertus. Hrát se bude kousek nad kempem, ale teoreticky pokud v kempu nikdo nebude, můžeme hrát i tam.
V kempu naleznete záchody, spoustu ohnišť a nedaleko od kempu je studánka s pitnou vodou.

Pravidla: Jelikož loňský díl bylo spíše něco jako zkouška, tak všechny hráčské postavy, bohužel, zemřely. A proto bude pro letošek opravdu hodně změn. Chystáme pro vás kompletně nový systém schopností. Půjde o takzvaný strom schopností a postupným utrácením bodů si vytvoříte postavu podle svých představ. Dále bude pozměněn systém lokací, tak, aby se s každou pitomostí nemuselo chodit za námi.

Jak se dopravit: Autobus číslo 17 směr Dalovice a vystoupit na zastávce Dalovice, Všeborovice. Tam pro vás přijde někdo z nás. A pokud se chcete dostavit sami, stačí jít po proudu řeky Ohře a kemp nemůžete minout. Případně stačí zavolat a my už vás navedeme. Je to cca třičtvrtě hodiny normální chůzí ze zastávky.

Co s sebou: Tak, jelikož bude možnost přespávat (to dokonce budeme vítat, neboť čím více lidi bude přespávat, tím je pravděpodobnější, že hra nebude jenom jednodenní).
Důležité, nezapomenout: Kostým, bezpečná zbraň, průkazka pojištěnce, pevná obuv a 20 Kč, které půjdou na celou přípravu hry. Částečně se pokusíme zajistit pití a hlavně herní věci nás vyjdou na slušné peníze.

Nepovinné:Stan, spacák, karimatku a 30 Kč- pokud chcete přespávat
Teplejší přioblečení pod kostým- pokud víte, že opravdu nejste uplně odolný proti chladnu
Jídlo a pití- pokud máte často hlad a žízeň, navíc v kempu jsou ohniště, kde se dá opíct všechno maso pokud budete chtít

PS od Orgona: Pokud bude dost lidí na přespávání, uskutečním večerní larpování a samozřejmě středověkou krčmu ;-D tak doufám, že máte silnou motivaci...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Astralien Astralien | 22. března 2011 v 17:19 | Reagovat

A hodíte datum i na larp.cz?

2 Mandaero Mandaero | 22. března 2011 v 22:47 | Reagovat

Joo, hned jak u něčeho bude alespoň 5 hlasů, tak to tam prdnu. :-)

3 mody mody | 10. dubna 2011 v 18:33 | Reagovat

ahoj ja přijdu asi 22. protože 21. se vracim z anglie

4 Ellinor Ellinor | E-mail | Web | 8. května 2011 v 8:52 | Reagovat

Bude se teda ten termín posouvat? Na 28.-29.5? Mějte se dobře!
S pozdravem Ellinor :-)

5 Astralien Astralien | 11. června 2011 v 12:39 | Reagovat

K vybavení bych přidala i repelent... Mrchy komáři tam docela žerou... Ale není to nic mimořádného oproti jiným lesům.
A když bude pěkně, tak snad i plavky - cvičná peřej Hubertus je fajn tobogán. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama